W InterComm głęboko wierzymy w konieczność wspierania organizacji pozarządowych, organizacji charytatywnych i oddolnych inicjatyw społecznych, które mają szlachetne cele i pomagają poszczególnym osobom i całym społecznościom.

Nie tak dawno temu sami potrzebowaliśmy wsparcia, które otrzymaliśmy od ludzi o wielkim sercu, a teraz przyszła nasza kolej i próbujemy się odwdzięczyć oferując naszą pomocną dłoń. Nasze możliwości są skromne, ale mimo to próbujemy przyłączyć się do niesienia pomocy innym.

Oto, co robimy w ramach pro bono:

Kwiecień 2018, Wrocław

Certyfikat uznania

W imieniu Fundacji "Przystanek Rodzina" serdecznie dziękuję Panu Rafałowi Motriuk za współorganizowanie i moderowanie polskiej konferencji "Foster Care in XXI century - opportunities, threats, support" - Małgorzata Sawicka Prezes Fundacji.

Listopad 2015, Wrocław (at Sector 3)

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego we Wrocławiu

Rafał, jako ambasador SM, po raz kolejny moderował konferencję Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego we Wrocławiu (‘Debata na temat dostępności terapii i opieki nad osobami z SM w województwie dolnośląskim’), w której uczestniczyli pacjenci, opiekunowie, lekarze i działacze.

Czerwiec 2015, Wrocław

Dolnośląska Szkoła Wyższa oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Pedagogiki Specjalnej

Rafał był moderatorem konferencji „New Dimensions Toward Education, Advocacy and Collaboration for Individuals with Special Needs” we wrocławskiej Dolnośląskiej Szkole Wyższej, która gościła setki specjalistów z kilkudziesięciu krajów ze wszystkich kontynentów.

Maj 2015, Wrocław

Konferencja Project Management Session na Politechnice Wrocławskiej

Przeprowadziliśmy wykład o komunikacji i prezentacji biznesowej podczas konferencji Project Management Session zorganizowanej przez studentów z Koła Naukowego Groupy Project Managment przy Politechnice Wrocławskiej.

Od maja 2014 do dzisiaj, Wrocław

Sektor 3 i wspierane organizacje pozarządowe

Aleksandra regularnie współpracuje z Sektorem 3 i jego klientami (menadżerami i pracownikami organizacji pozarządowych) oferując indywidualny i zespołowy coaching biznesowy.

September 2013, Wrocław

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Urząd Miasta Wrocławia

Prowadzenie spotkania oraz dyskusji w ramach konferencji "IV Debata na temat dostępności terapii i opieki nad osobami SM w województwie dolnośląskim".

Wrzesień 2012, Wrocław

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Urząd Miasta Wrocławia

Prowadzenie spotkania oraz dyskusji w ramach konferencji "IV Debata na temat dostępności terapii i opieki nad osobami SM w województwie dolnośląskim".

Wrzesień 2009, Wrocław

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Tłumaczenie wykładu oraz tłumaczenie i moderowanie dyskusji na temat autyzmu z udziałem dr. Stephena Shore'a (Asperger's Association of New England, USA).