Szkolenia

Nasze szkolenia miękkie nie są obowiązkowe. Ale nasi uczestnicy mówią, że powinny być.

Czytaj dalej

Coaching & Mentoring

Wybierasz cel, spotykasz się z coachem, spełniasz swoje marzenie. Choć nie zawsze łatwe, to proste.

Czytaj dalej

Konferencje

Tysiąc osób w jednej sali. Sprowokowani do przemyśleń, ale i do uśmiechu, zapamiętają to wydarzenie na całe życie.

Czytaj dalej

Media

Występując w mediach musisz wiedzieć co powiedzieć, jak wyglądać i co robić. Zawsze bądź na bieżąco.

Czytaj dalej
 

Szkolenia

Uczestniczyłam w zorganizowanym przez InterComm szkoleniu pt.: “Promoting own professionalism and networking for success”, dzięki któremu zdałam sobie sprawę, jak ważne jest kreowanie własnej marki i networking w pracy. Zrozumiałam też, że są to niezwykle ważne czynniki, które pomogają w rozwoju kariery i odniesieniu zawodowych sukcesów. Ale nie tylko tego się dowiedziałam: sposób, w jaki trenerzy opowiadali i wyjaśniali te zagadnienia spowodował, że zaczęłam myśleć o swojej osobowości, zachowaniach nie tylko w pracy, ale także w życiu osobistym. Nie przesadzę, jeśli powiem, że ten kurs odmienił sposób, w jaki postrzegam teraz kluczowe aspekty swojego życia prywatnego i zawodowego.

Asia, Financial Controller at 3M

Coaching

Już w ciągu drugiej sesji z Aleksandrą moje początkowe sceptyczne nastawienie do coachingu zostało zastąpione przez podziw dla jego skuteczności oraz profesjonalizmu samej Aleksandry. Nie narzucała swojego zdania i nie wskazywała jednego słusznego rozwiązania, analizowaliśmy różne sytuacje i rozwiązania, których wcześniej nie dostrzegałem, pomimo tego, że były na wyciągniecie ręki. To był bardzo efektywnie spędzony czas, a wnioski, które wyciągnąłem w znacznym stopniu przyczyniły się do udoskonalenia modelu biznesowego mojego nowego przedsięwzięcia

 
 

Konferencje

Sukces naszej konferencji Code:: dive był możliwy między innymi dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rafała. Dobrze przygotowany, był doskonałym moderatorem, a jednocześnie czynnym uczestnikiem. Jego angielski robi wrażenie. Kluczową sprawą było zaangażowanie Rafała w proces organizacji konferencji: spotkania i ustalanie szczegółów z mówcami, a także udzielanie cennych wskazówek dotyczących wystąpień publicznych. W unikalny sposób połączył on swój profesjonalizm z abstrakcyjnym poczuciem humoru i jako prowadzący ułożył konferencję w płynnie przebiegającą całość.

Bartosz Ciepluch, szef Centrum Technologicznego Nokii we Wrocławiu

Media

Szkoleniowcy InterComm przygotowują polskich i zagranicznych menadżerów i prezesów firm do sytuacji kryzysowych – i do wystąpień medialnych w tych stresujących momentach. InterComm to profesjonalizm i świetny warsztat.

Anna Bujko, Ośrodek Szkoleń Radia Wrocław
 

Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.