Z pełnym przekonaniem będę polecał Olę jako coacha wszystkim osobom chcącym rozwijać siebie, swoje kompetencje. Jest bardzo konkretna, dobrze wysłuchuje, co z kolei przekłada się na dużą  dynamikę i efektywność. Stworzyła mi fundament do lepszego radzenia i przezwyciężania słabości. Uwierzyłem, że to we mnie jest siła poprzez pracę nad: poczuciem własnej wartości, asertywnością, radzeniem sobie z emocjami, pozytywnym myśleniem. Polecam Olę, świetnie Cię nakieruje, ma dużą wiedzę i bagaż doświadczenia. Warto nad sobą pracować.

Paweł, przedsiębiorca

Początkowo do coachingu podchodziłam sceptycznie. Na spotkania z Olą dałam się namówić mojej mamie. Już po pierwszym spotkaniu zauważyłam jak niesamowita jest to forma pomocy. Dzięki Oli uświadomiłam sobie co jest dla mnie ważne i jak mobilizować się do działania. Wyznaczyłam sobie konkretny cel, do którego dążę i wiem, że jest on do osiągnięcia. Spotkania rozpoczęły proces zmian, z których jestem bardzo zadowolona. Ola pomogła mi uwierzyć w siebie i zrozumieć, że jestem panem swojego losu. Olu, dziękuję Ci bardzo za pomoc i życzę powodzenia.

Kasia Sławińska,

„Serdecznie polecam udział w sesjach coachingowych prowadzonych przez Aleksandrę Sawicką-Motriuk. Spotkania prowadzone były z wielkim wyczuciem, w atmosferze pełnego zaufania, ciepła i otwartości. Były one dla mnie okazją, aby poświęcić czas tylko sobie. Ola z niezwykłą wrażliwością i kompetencją motywowała mnie do zrealizowania założonego celu, do zmiany w życiu, w sobie, co w pełni się udało. Dzięki coachingowi odkryłam siebie na nowo, poznałam to, czego wcześniej nie byłam świadoma, a wszystko okazało się o wiele prostsze niż się wydawało. Czas spędzony podczas sesji podczas był owocny, twórczy i bardzo rozwojowy. To przeżycie, które zapamiętam na długo. Kontakt z Olą polecam każdemu, kto chciałby zatrzymać się w biegu i zastanowić nad sobą, kto czuje potrzebę zmian, czy to w życiu zawodowym, czy osobistym lub po prostu czuje, że coś go w życiu „uwiera”

Ola Kowal,

Sesje z Olą to czas kiedy uświadomiłam sobie rzeczy, które wcześniej były poza moim zasięgiem - poznałam swoje dotychczas nieuświadomione mechanizmy działania, otworzyłam się na zupełnie nowe myślenie oraz niestandardowe sposoby radzenia sobie z określonymi sytuacjami. Priorytetem jednak było dla mnie jasne określenie celów oraz wytyczenie etapów zbliżających mnie do ich osiągnięcia. Dzięki temu, że Ola jest osobą budzącą zaufanie, empatyczną oraz zorientowaną na drugą osobę, otworzyłam się i dałam z siebie 100% podczas procesu coachingowego. Największym atutem Oli jako coacha jest jej umiejętność słuchania, cierpliwość oraz ciągłe prowokowanie do odpowiadania sobie na dotąd niepostawione pytania. Każdorazowo po sesji czułam w sobie dużo energii, siłę oraz chęć do działania. Serdecznie dziękuję za przeprowadzone sesje oraz szczerze polecam sesje z Olą!

Anna Chmielewska,

Rozpocząłem pracę z Olą w ważnym dla mnie momencie życia - zmieniłem pracę. Dużo nowych sytuacji, dużo nowych rzeczy i przy tym wiele emocji. Coaching z Olą pomógł mi pozamykać mentalnie etap starej pracy i poukładać na nowo rzeczywistość, by skoncentrować się na tym, co przyniesie przyszłość. Najcenniejszym nabytkiem z procesu coachingowego jest stworzenie dla siebie mechanizmu, który pozwoli mi zadbać o siebie w stresujących sytuacjach. Cały czas się sprawdza za to duże dziękuję!

Jakub from the Learn Co NGO,

Każdą sesje z Olą kończyłam z poczuciem niezwykle dobrze wykorzystanego czasu. Każda kończyła się konkretnym odkryciem/wnioskiem/obserwacją i planem działania. Wszystko dzięki temu, że Ola słucha niezwykle uważnie, wyłapuje istotne kwestie i zadaje bardzo trafne pytania. Szybko buduje atmosferę zaufania, dzięki czemu łatwo przechodzi się do pracy nad kwestiami większego kalibru. Profesjonalny i życzliwy coach.

Katarzyna, Biuro Karier Uniwerstytet Ekonomiczny,

Już w ciągu drugiej sesji z Aleksandrą moje początkowe sceptyczne nastawienie do coachingu zostało zastąpione przez podziw dla jego skuteczności oraz profesjonalizmu samej Aleksandry. Nie narzucała swojego zdania i nie wskazywała jednego słusznego rozwiązania, analizowaliśmy różne sytuacje i rozwiązania, których wcześniej nie dostrzegałem, pomimo tego, że były na wyciągniecie ręki. To był bardzo efektywnie spędzony czas, a wnioski, które wyciągnąłem w znacznym stopniu przyczyniły się do udoskonalenia modelu biznesowego mojego nowego przedsięwzięcia

Ola Motriuk towarzyszyła mi przez przez sześć tygodni życiowej drogi. To czasowo krótki odcinek. Ale dla mnie intensywny i bardzo ważny! Mówi się, że dobrzy rodzice dają dzieciom korzenie i skrzydła. Ola dała mi (dzięki niej odkryłam?) swoje skrzydła. Mocne, duże – obudziłam moją sprawczość, wiarę w to, że ode mnie zależą zmiany w moim życiu, i tylko ja mogę je wprowadzać. Pomogła przekuć lęki, niepewność i galimatias w głowie – w życiowe plany, przełożyć na konkretne działania. Moje postanowienia, zdania-odkrycia z naszych sesji, spisane na kartce, wiszą do dziś w mojej kuchni na bardzo widocznym miejscu. Często na nie patrzę. Sesje z Olą Motriuk to spotkanie z profesjonalnym coachem, ale - dla mnie - przede wszystkim! - spotkanie z życzliwym, zaangażowanym i mądrym człowiekiem. Mam w sobie za tę pracę Oli dużą wdzięczność!

Kasia, journalist,

Serdecznie polecam sesje coachingowe prowadzone przez Aleksandrę Motriuk. Spotkania były dla mnie okazją do przyjrzenia się sobie, nazwania swoich emocji i określenia tego, co dla mnie ważne. Podczas sesji nie skupiałyśmy się wyłącznie na sferze zawodowej, dzięki czemu mogłam lepiej zrozumieć moje motywacje i cele. Dzięki spotkaniom stałam się bardziej świadoma siebie oraz przemyślałam co pomaga/przeszkadza mi w pracy i skutecznym działaniu. Aleksandra Motriuk prowadzi spotkania z wyczuciem, stwarza atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy z różnych obszarów sesje nie odbywają się wg schematu, a są prawdziwym spotkaniem i konkretną pracą nad sobą. Bardzo dziękuję Olu raz jeszcze.

Gosia Mikołajczyk, Sektor 3,

Poznałam Olę w szkole dla coachów i miałam wówczas przyjemność wielokrotnie odbyć z nią sesje coachingowe. Trudno powiedzieć, co było dla mnie większą wartością - móc uczestniczyć w tych sesjach jako coachowany, a dzięki jej trafnym pytaniom oraz bardzo harmonijnemu sposobowi bycia, dającemu poczucie bezpieczeństwa w rozmowie, rozwiązać wiele problemów i zostać zainspirowaną do działania, czy obserwować "w akcji" fantastycznego coacha, który z jednej strony korzysta z profesjonalnych technik, a z drugiej dodaje do tego autentyczne zainteresowanie drugim człowiekiem i spokojną życzliwość. Ola potrafi w jakiś niezwykły sposób odnaleźć tak trafne i celne pytania lub sprowokować do przemyśleń, że udaje ci się dzięki niej nawiązać dialog tak naprawdę z samym sobą i dotrzeć do tego, czego autentycznie chcesz i co myślisz. Dobrze jest odbywać drogę do samego siebie z tak mądrym coachem, który nie ocenia, nie sugeruje, ale inspirując do myślenia i uważnie słuchając, pomaga

Beata Kotlarek, trener biznesu i coach,

W listopadzie 2015 Aleksandra Motriuk oraz Agnieszka Polarczyk-Białek przeprowadziły team coaching dla zespołu pracującego w Sudeckiej Izby Przemysłu Handlowej w Świdnicy. Sesje zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie - wyróżnić należy duzą wiedzę merytoryczną coachów. Praca z coachami pomogła mi jako menadżerowi rozumieć, sprecyzować plany oraz cele, które chciałam osiągnąć oraz pokazała mi, co mogę poprawić w swoim życiu zawodowym. Team coaching pomógł mi wyeliminować niskie poczucie wartości i brak wiary w osiągnięcie postawionego sobie celu zawodowego. Prowadzące pomogły mi odnaleźć równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym i pokazały, jak walczyć ze stresem zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Aleksandra i Agnieszka pomogły mi odkryć jak być dobrym liderem,jak prowadzić zespół do sukcesu i jak nim zarządzać, a w szczególności jak budować dobre relacje międzyludzkie oraz rozwiązywać konflikty w pracy. Uważam, iż wspólna praca zdecydowanie poszerzyła mój horyzont samoświadomości jako lidera i spowodowała, że zespół bardziej uwierzył w swoje możliwości. Ponadto dzięki wspólnym zajęciom wiem już, jak dalej prowadzić zespół, jak wyznaczać cele i skutecznie je realizować. Każda sesja była dla mnie zastrzykiem pozytywnej energii i gotowości do zmian. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Aleksandrę i Agnieszkę jako odpowiedzialne, rzetelne i kompetentne coacherki. W moim przypadku metodologia prowadzonych zajęć okazała się bardzo skuteczna i efektywna, zachęcam więc gorąco do współpracy z Aleksandrą Motriuk oraz Agnieszką Polarczyk-Białek.

Beata Drozdowska, Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy

Some of our clients: