Pokazujemy profesjonalistom co komunikować i jak to komunikować, by osiągać najlepsze rezultaty. Robimy to poprzez szkolenia i coaching. Nasze szkolenia i coaching wspierają globalne firmy w rozwijaniu potencjału swoich pracowników, zarówno zawodowego jak i osobistego.

InterComm jest firmą specjalizującą się w coachingu i szkoleniach biznesowych prowadzących do poprawy efektywności zarówno indywidualnych pracowników jak i całych zespołów. Pomagamy specjalistom, menadżerom, liderom i zespołom opanować umiejętności miękkie, tj. komunikacyjne, interpersonalne i przywódcze. Prowadzimy warsztaty dla dużych grup menadżerów i pracowników (townhall meetings) oraz moderujemy międzynarodowe panele dyskusyjne i konferencje branżowe. Wszystkie usługi oferujemy w języku angielskim lub polskim w zależności od potrzeb naszych klientów, którymi są głównie międzynarodowe korporacje zatrudniające wielokulturową załogę oraz polskie firmy prywatne oraz organizacje pozarządowe i samorządowe.

Wierzymy, że rozwijanie kompetencji miękkich pracowników (z zakresu komunikacji, współpracy i autoprezentacji) przynosi bardzo wymierne, twarde efekty. Prowadzi do powstawania lepszych, bardziej wydajnych i zmotywowanych do działania pracowników i całych zespołów. Nie od dziś wiadomo, że umiejętność budowania relacji i współpracy w biznesie przekłada się na jego rozwój i efektywność.  

Pracujemy we Wrocławiu oraz w innych częściach Polski i Europy i jesteśmy profesjonalistami, którzy dzieląc się swoim szerokim doświadczeniem i entuzjazmem oraz zaangażowaniem, przyczyniają się do sukcesów swoich klientów.

Aleksandra Motriuk

Aleksandra Motriuk, MBA

Certyfikowana leadrship, executive and team coach (PCC ICF), członek ICF Global,ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid (ACTSH, akredytowanym przez International Coach Federation). Absolwentka akredytowanej przez ICF szkoły team coachingu Team Coaching Lab w Warszawie, trenerka biznesu i właścicielka firmy InterComm zajmującej się coachingiem oraz szkoleniami i komunikacją biznesową. Jej klienci to m.in. InterHealth Canada, Volvo Polska, 3M Poland, Nokia Polska, Toyota Motor Manufacturing Polska, Trapeze Group, Libet SA, UPM Raflatac, InsERT SA, Starostwo Powiatowe w Żywcu, WellDerm, Uniwersytet Wrocławski.

Ekspert w zakresie  biznesowej komunikacji międzykulturowej i wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz szkoleń medialnych i prezentacji biznesowych. Doświadczenie i umiejętności zawodowe zdobywała podczas pracy na stanowiskach menadżerskich w instytucjach finansowych oraz międzynarodowej agencji PR. W latach 2000-2007 była Menadżerem ds. Komunikacji Wewnętrznej w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD) w Londynie. Łącznie przepracowała ponad 11 lat w korporacjach, a od 2009 roku pracuje głównie dla globalnych korporacji, kadry menadżerskiej oraz klientów indywidualnych.

Doświadczony trener biznesowy i coach z wieloletnią praktyką pracy z klientami anglojęzycznymi (Certificate of Proficiency in English z University of Cambridge). Wykładowca business English (LCCI) na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (2008-2009) oraz PR i komunikacji w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim (2010-2014). Studiowała filologię angielską (stopień magistra) na Uniwersytecie Wrocławskim oraz uzyskała stopień Master of Business Administration (MBA) na West London University (wcześniej Thames Valley University) w Londynie.


Rafał Motriuk, dziennikarz

Wieloletni dziennikarz BBC World Service w Londynie oraz Polskiego Radia w Polsce. Wydawca i producent flagowych programów BBC "World Business Report" i "Science in Action". Były londyński współpracownik "Pulsu Biznesu" i "The Independent" a także NPR i  RTE. Obecnie jest korespondentem naukowym Polskiego Radia.

 

W firmie InterComm pracuje jako executive communication coach. Dwujęzyczny trener z zakresu komunikacji i wystąpień publicznych dla liderów i zespołów, nie tylko szkoli, ale także prowadzi branżowe konferencje (głównie w języku angielskim). Wykłada dziennikarstwo, podstawy PR i techniki autoprezentacji na Uniwersytecie SWPS. Speaker i moderator konferencji TEDx we Wrocławiu. Rafał napisał dwie książki: „Prosta Droga do Sukcesu” i "Autistic Son, Desperate Dad". Jego zawodowe motto to: „Klarowność wystąpienia poprzedza klarowność myślenia”. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego nadało mu tytuł Honorowego Ambasadora SM za jego działalność charytatywną.  Finalista dwóch edycji konkursu PAP „Popularyzator nauki” (2014 i 2015)

Rafał Motriuk

Nasze certyfikaty

Wszystkie nasze usługi są potwierdzone przez certyfikaty.